Jendův blog pro radost;) (a ne snad jenom moji;))) Chci jít, Pane, za Tebou! Chci vysílat pozitivní a povzbudivé SIGNÁLY;)!

Kulatý stůl o papežské návštěvě v televizi Noe

21. 7. 2009 14:41
Rubrika: Zajímavé články | Štítky: Benedikt XVI.

Kulatý stůl o papežské návštěvě v televizi Noe

V souvislosti s blížící se návštěvou Benedikta XVI. v České republice odvysílá TV Noe v pátek 24.7.2009 ve 20.05 hodin besedu u kulatého stolu s tiskovou mluvčí ČBK Irenou Sargánkovou, bývalým velvyslancem u Svatého stolce Pavlem Jajtnerem a vedoucím Sekce pro mládež ČBK P. Vítem Zatloukalem.

Ostrava: Ve dnech 26.-28.9.2009 zavítá do ČR papež Benedikt XVI. Pro celou naši zemi je to velká pocta a pro katolické křesťany také důvod k radosti, protože přichází otec, který nás chce upevnit ve víře a posilnit v naději a lásce.

Tak mimořádná návštěva vyžaduje samozřejmě patřičnou přípravu, ať duchovní či organizační. Televize NOE připravila na pátek 24.7. ve 20.05 hodin besedu u kulatého stolu nazvanou "Benedikt XVI. v České republice", jejíž záměrem je poukázat na pastorační rozměr této návštěvy, ale také informovat všechny zájemce o důležitých technických a organizačních aspektech.

Pozvání do studia přijali:

- RNDr. Irena Sargánková, CSc., tisková mluvčí České biskupské konference,

- Ing. Pavel Jajtner, bývalý velvyslanec České republiky u Svatého stolce,

- P. Vít Zatloukal, vedoucí Sekce pro mládež České biskupské konference.

Již nyní je možné ptát se hostů na cokoli souvisejícího s návštěvou Svatého otce v ČR, a to formou mailu na adrese vysilani@tvnoe.cz, SMS-zprávou na čísle +420 775 177 377. Během pátečního přímého přenosu lze volat přímo do studia na číslo +420 595 177 377.

 

http://tisk.cirkev.cz/porady-v-mediich/kulaty-stul-o-papezske-navsteve-v-televizi-noe.html

 

Zobrazeno 1726×

Komentáře

Napsat komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Monika Voňková