Jendův blog pro radost;) (a ne snad jenom moji;))) Chci jít, Pane, za Tebou! Chci vysílat pozitivní a povzbudivé SIGNÁLY;)!

Listí, Benedetto a listopadové číslo Tarsicia;)

4. 11. 2009 17:22

Listí padá ze stromů a tak se podívejte jestli i do vaší poštovní schránky nespadl takový větší list, konkrétně více listů, teda rovnou celý časopis s názvem Tarsicius. A co v něm například najdete?

Jelikož náš časopis je určen především pro ministranty a je třeba se dozvídat stále nové a nové věci o liturgii ať jsme kněžím co největšími pomocníky, tak se v naší liturgii pro nejstarší znovu věnujeme tlusté knize, která se používá při každé mši a která se jmenuje M I S Á L.

Ani v listopadovém čísle nechybí luštěnky, křížovka, komiksy, vtipy a naše vědomostní soutěž Král kvízů.

V rubrice o manželství si popovídáme s šéfredaktorem Katolického týdeníku Antonínem Randou.

Benedetto, Benedetto!

Je to už měsíc co jsme s radostí skandovali papežovo jméno, když nás poctil svoji návštěvou v České republice, ale na tuto návštěvu se bude ještě dlouho vzpomínat a budeme čerpat z jeho slov, která nám zde zanechal. I v Tarsiciovi se věnujeme jeho návštěvě, tentokrát především fotograficky. Dále se můžete těšit na další napínavý fotopříběh, tentokrát to bude příběh z jeskyně a v této tajemné jeskyni se uskuteční jedna velká zrada. Jak to všechno dopadne? Těšte se na listopadového Tarsicia!

Snad vám listopadové číslo Tarsicia udělá radost, potěší vás a komu ještě časopis Tarsicius domů nechodí, může si ho třeba teď hned objednat na stránkách www.tarsicius.cz.

Přeji vám pěkné podzimní dny u teplého čaje a Tarsicia!

Jenda Lukeš, redaktor časopisu

Zobrazeno 1345×

Komentáře

levaprenev

Jenda: Co vím, tak skandovat začala skupina žen z nejmenované farnosti, následně pořvávaly na ministranty, co že neskandují. Většina ministrantů se styděla, ne za to, že neskandují, ale za to, s kým jsou v jedné církvi.

Papo

Jenda: Jak pravil jeden účastník: Z Ježíš - Maria bylo ponejvíce "Ježišmarjá, vždyť oni vůbec skandovat neumí!"

Papo

"s radostí skandovali papežovo jméno" -> tedy ať jsem mluvil s kýmkoliv, tak pokusy skandovat nikdy se slovem "radost" spojeno nebylo.. :)

Papo

"s radostí skandovali papežovo jméno" -> tedy ať jsem mluvil s kýmkoliv, tak pokusy skandovat nikdy se slovem "radost" spojeno nebylo.. :)

Jenda

V nejhorším jsem výjímka, ale myslím, že nejsem;). Kdyby nechtěli, tak by neskandovali - stejně jako přij Ježíš -Maria, Ježíš - Maria;))) Taky to byly asi jenom moderátoři, ale Benedetto bylo spontánní;)

Zobrazit 5 komentářů »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Monika Voňková