Jendův blog pro radost;) (a ne snad jenom moji;))) Chci jít, Pane, za Tebou! Chci vysílat pozitivní a povzbudivé SIGNÁLY;)!

Archiv Listopad 2013

19. 11. 2013 9:58
Rubrika: Tarsicius | Štítky: ministrantský časopis

Rozhovor z listopadového čísla ministrantského časopisu Tarsicius s bratrem Wojtkem. V tištěné podobě si můžete časopis objednat ZDE Časopis je za dobrovolné příspěvky a vychází jedenáckrát do roka. Je určen především pro ministranty, ale potěší…


Článek našeho šéfredaktora ze strany 16 z říjnové čísla časopisu TARSICIUS. V tištěné podobě si můžete časopis objednat ZDE Časopis je za dobrovolné příspěvky a vychází jedenáckrát do roka. Je určen především pro ministranty, ale potěší snad skoro…


14. 11. 2013 13:40

Z listopadového čísla ministrantského časopisu Tarsicius


2. 11. 2013 10:43
Rubrika: Tarsicius | Štítky: časopis Tarsicius, duše, tarsicius

Aktuální téma na tyto dny... Krátká odpověď na toto téma je z listopadové rubriky CO MI VRTÁ HLAVOU z ministrantského časopisu Tarsicius. Časopis je možno objednat ZDE. Je za dobrovolné příspěvky.


2. 11. 2013 10:28

Myslím si, že stále mnoha lidem na toto téma přicházejí otázky... Tak se podívejme na krátkou odpověď na toto téma do říjnové rubriky CO MI VRTÁ HLAVOU v ministrantském časopise Tarsicius. Časopis je možno objednat ZDE. Je za dobrovolné příspěvky.


Autor blogu Grafická šablona Monika Voňková